SOME WORDS ABOUT US

Well-coordinated teamwork speaks About Us

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

“SMART PHARMA KOSOVA” Sh.p.k

Rreth dyqanit tonë online

“SMART PHARMA KOSOVA” Sh.p.k është një kompani farmaceutike e themeluar në Prishtinë, Kosovë në vitin 2012.

Kompania jonë, e cila është një biznes familjar, me një staf të specializuar në farmaci, mjekësi dhe media – marketing.
Kompania u rrit shumë shpejt në një periudhë të shkurtër kohore, falë përkushtimit tonë për të qenë të suksesshëm me produkte dhe çmime të mira në tregun e Kosovës.

“Smart Pharma Kosova” merret me regjistrimin e produkteve, shpërndarjen dhe gjithashtu marketingun e produkteve farmaceutike. Filozofia jonë është të sjellim jo vetëm produkte cilësore, efikasitet por edhe çmime ekonomike për klientët tanë.
Synimi ynë është t'u qëndrojmë pranë partnerëve tanë, mjekëve, stafit shëndetësor dhe qytetarëve, duke u ofruar zgjidhje me produkte cilësore të markave të njohura ndërkombëtare.

“Smart Pharma Kosova” ka ekskluzivitetin për të shpërndarë produkte nga kompanitë britanike Bell’s Healthcare, “Natures Aid” si dhe “Acnecinamide”.
Po ashtu edhe nga kompania prestigjioze amerikane “Natures Truth” të cilat prodhojnë suplementet ushqimore të cilësisë së lartë, pa sheqer, gluten , sojë dhe ngjyrues artificial.

Suplementet tona ushqyese janë hallall dhe kosher.
“Smart Pharma Kosova” është e hapur për partnerë të tjerë seriozë që dëshirojnë t'i kenë prezente produktet e tyre në Kosovë.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
Play Video

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Play Video

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.